Hírek
2017. Szeptember 20. 13:47, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Lakossági segítséggel fogták el a szökött győri rabot - VIDEÓVAL

Elfogták azt a férfit a győri rendőrök, aki a Győri Járásbíróságra történő előállítása közben szökött meg.
Lakossági bejelentés alapján a Győri Rendőrkapitányság járőrei szerdán 10 óra 55 perckor - Győrszentivánon elfogták Z. Krisztiánt. A Győri Rendőrkapitányság fogolyszökés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a férfi ellen, aki. szeptember 12-én délelőtt szökött meg a Győri Járásbíróságra történő előállítása közben.
A rendőrök az elítéltet - elfogását követően - a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.
2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld
Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén
Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.