Hírek
2015. Június 04. 14:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: Adrienn
Látogasson el az Aquincumba (Múzeumtúra)

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez 2015. június 13-án (szombaton) Budapestre az Aquincumi Múzeum és a Romterület megtekintésére.
A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez 2015. június 13-án (szombaton) Budapestre az Aquincumi Múzeum és a Romterület megtekintésére.
Múzeumi belépőjegyek:
- Nyugdíjas (62-70 éves korig): 800,-Ft
- Felnőtt: 1.600,-Ft
- 70 év felett ingyenes
- Tárlatvezetés egységesen: 200,-Ft/fő.
Az utazás vonattal történik. A belépő- és vonatjegyeket mindenki egyénileg rendezi.
Indulás időpontja: 2015. június 13. (szombat) 8:30 órakor a kiskunfélegyházi vasútállomásról. Találkozó: 8:15 órakor.
Érdeklődni és jelentkezni: a Kiskun Múzeumban személyesen vagy a 76/461-468-as telefonszámon, valamint a kiskunmuzeum@gmail.com e-mail címen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 02. 08:57, szombat | Belföld
Pride: Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergelyt a Budapest Büszkeség rendezvény szervezése ügyében
Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergely főpolgármestert a Budapest Büszkeség (Budapest Pride) rendezvény szervezése ügyében pénteken Budapesten.
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.