Hírek
2017. Március 04. 10:00, szombat |
Helyi
Forrás: Szabad Föld
Látványosan nőtt a gazdagok vagyona
HÁROMSZOROS VAGYONOK - A szegényebbek szegényebbek, a gazdagabbak gazdagabbak lettek az elmúlt évtizedben.
A Portfolio minden fél évben privát banki felmérést végez, amelyben arra kíváncsiak, hogyan alakult a leggazdagabbak vagyoni helyzete. Legutóbbi felmérésükből kiderült, hogy tavaly év végére azok vagyona, akik hazai privát banki szolgáltatóknál tartják a pénzüket, meghaladta a 3900 milliárd forintot. Ez a hatalmas összeg 10 százalékkal több, mint 2015-ben volt.
Tíz évvel ezelőtt a privát banki szolgáltatók még 1300 milliárd forintnyi pénzt kezeltek, ez mostanra tehát megtriplázódott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 11:50, kedd | Helyi
Élő Betlehem a Kálvária-kápolnánál
Ünnepi hangulatú, hagyományőrző eseményre várják az érdeklődőket 2025. december 17-én, szerdán 10.30 órától a Kálvária-kápolna területén, ahol Élő Betlehem előadás kerül megrendezésre.
2025. December 15. 12:45, hétfő | Helyi
Interaktív nyílt nap a Rocktárban
Folytatódik „A ZENE MINDENKIÉ” című interaktív, élőzenei gyermekprojekt a Sorsocskák Alapítvány szervezésében.
2025. December 12. 15:34, péntek | Helyi
Vasárnap tartják az idei év utolsó állat- és kirakodóvásárát Félegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. december 14. (vasárnap).
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
