Hírek
2015. Május 06. 10:05, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Lépcsőházban bántalmazták

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított könnyű testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 17 éves és egy 16 éves fiú ellen.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított könnyű testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 17 éves és egy 16 éves fiú ellen.
A fiatalok a rendelkezésre álló adatok alapján megalapozottan gyanúsíthatóak azzal, hogy 2015. április 30-án 17 óra körüli időben az egyik kiskunfélegyházi társasház lépcsőházában előzetes szóváltást követően bántalmaztak egy 64 éves férfit, aki az elsődleges orvosi szakvélemény alapján könnyű sérüléseket szenvedett. A fiatalokat gyanúsítotti kihallgatásukat követően őrizetbe vették a rendőrök és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat, amit az illetékes járásbíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 03. 08:36, vasárnap | Helyi
Félegyházi Napok 2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2025. augusztus 19-20-án megrendezésre kerülő FÉLEGYHÁZI NAPOK programjaira.
2025. Augusztus 03. 08:19, vasárnap | Helyi
„Minden település számít” Újabb közlekedési beruházást adtak át
Cél, hogy minden vármegyei településre, a legkisebbekre is jusson támogatás
2025. Augusztus 03. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. augusztus 3. - ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP
2025. Augusztus 03. 08:17, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. augusztus 3. - ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP