Hírek
2013. Augusztus 21. 19:57, szerda |
Helyi
Forrás: BMRFK
Letörte a rendszámtáblát, megrongálta a tükröt és a szélvédőt
Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség egy kiskunfélegyházi férfi ellen.
Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség egy kiskunfélegyházi férfi ellen. A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást B. Sándor 32 éves kiskunfélegyházi lakos ellen. A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján Kiskunfélegyháza belterületén egy személygépkocsi első és hátsó rendszámtábláját letörte, továbbá megrongálta a gépjármű első szélvédőjét és a bal oldali visszapillantó tükrét. B. Sándor a gyanúsítotti kihallgatásakor elismerte, hogy járt a helyszínen, azonban tettére nem emlékezett. A rendőrség a nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat augusztus 22-én vádemelési javaslattal küldi meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
