Hírek
2016. December 18. 10:57, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Lezárt akta: Szerszámokat lopott a félegyházi férfi
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytatott lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján ismeretlen elkövető 2016 nyarán Kiskunfélegyháza egyik telephelyére betört és onnan eltulajdonított egy akkumulátortöltőt, valamint különféle szerszámokat.
A rendőrök a nyomozás során beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható Cs. László 62 éves kiskunfélegyházi lakost.
A nyomozók az eljárást a napokban befejezték, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek küldték meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
2026. Július 31. 22:56, péntek | Helyi
Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás
2026. Július 31. 13:08, péntek | Helyi
Országos hőségriadó – Kedvezményes délutáni fürdőbelépő a félegyháziaknak!
2026. Július 31. 11:31, péntek | Helyi
Tizenkettedik alkalommal dübörög a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó
Idén 12. alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozót, amely az évek során az oldalkocsis motorosok egyik legkedveltebb eseményévé vált.
