Városlista
2026. május 2, szombat - Zsigmond

Hírek

2016. Augusztus 29. 12:28, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Lezárt akta: Többször loptak

Lezárt akta: Többször loptak

Vádemelési javaslattal zárult a nyomozás.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya nyomozást folytatott lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt T. T. 19 éves jászkiséri lakos és P. Zoltán 31 éves kiskunhalasi férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a jászkiséri gyanúsított 2016. február 13-án 10 óra 50 perc körül Kiskunfélegyháza egyik áruházából csokoládét lopott el közel háromezer forint értékben. A férfi az édességeket a kabátjába rejtette, majd fizetés nélkül akart elmenni. A biztonsági őr tetten érte és visszatartotta őt a rendőrök kiérkezéséig.

A 19 éves férfi továbbá megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy 2016 februárjában két alkalommal és 2015 októberében egy alkalommal lopott el élelmiszert különböző helyi üzletekből.

P. Zoltán a rendelkezésre álló adatok alapján 2016. május 28-án 13 óra 40 perckor az egyik kiskunfélegyházi üzletben több szalámit tett a táskájába, majd fizetés nélkül akart távozni, de a biztonsági őr őt is visszatartotta. A férfi továbbá a gyanú szerint 2016 márciusában és áprilisában négy alkalommal tulajdonított el élelmiszert különböző helyi üzletekből.

A rendőrök a napokban befejezték a két nyomozást, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek küldik meg.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi

Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál

2026. Április 30. 13:57, csütörtök | Helyi

Új közlekedési rend lép életbe a Lóúsztató érintett szakaszán

A Lóúsztató érintett útszakaszán az új forgalmi rend szerint az általános átmenő forgalom nem engedélyezett.

2026. Április 30. 13:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.