2022. május 21, szombat - Konstantin

2011. Október 04. 14:33, kedd | Kék hírek
Forrás: HírTV

Állítja, a napfény miatt gázolta el a gyerekeket

Zebrán gázoltak el három gyereket Nyíregyházán. Ketten súlyosan, a harmadik könnyebben sérült.

Az elsődleges vizsgálatok szerint a sofőrt elvakította a napfény a baleset előtt. A kijelölt gyalogátkelőhely előtt 30-as korlátozás van. A rendőrség vizsgálja, hogy mennyivel hajtott a férfi. A sérülteket a nyíregyházi kórház traumatológiai osztályára szállították. (da)

hírTV

2022. Május 21. 17:06, szombat | Kék hírek

Megszegte a távoltartást a bántalmazó volt élettárs

Az 51 éves siófoki férfi korábban bántalmazta volt élettársát, a rendőrök szabálysértési őrizetbe vették.

2022. Május 21. 06:00, szombat | Kék hírek

Sínek talpfájából lopott - Keresik

Az ismeretlen elkövető csavarokat és lemezalátéteket szerelt ki a sínek talpfájából a Dejtár és Ipolyvece közötti vasútvonalon.

2022. Május 20. 12:47, péntek | Kék hírek

Dílerbandát számoltak fel Hajdú-Bihar megyében

Egy kábítószer-kereskedő bűnszervezet hét tagját fogták el a rendőrök kedden Hajdú-Bihar megyében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.

2022. Május 19. 14:08, csütörtök | Kék hírek

Tizenhatszorosan körözték, elfogták

A fővárosi nyomozók elfogták a tizenhatszorosan körözött férfit.