Hírek
2019. Február 07. 12:06, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Lopásból rablás
A kiskunfélegyházi nyomozók rövid időn belül elfogták a rablással gyanúsítható férfit.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán 2019. február 5-én 13 óra 10 perckor őrizetbe vettek egy 24 éves helyi lakost. A férfi a jelenlegi adatok alapján megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy az egyik üzletben több árucikket rejtett a ruházatába, majd fizetés nélkül akart távozni. A lopást az alkalmazottak észrevették, és felszólították a tolvajt a termékek visszaadására. Az elkövető néhány dolgot elővett a ruházatából, majd megpróbált elmenekülni. Az eladók – a vásárlók közreműködésével – először megállították az ismeretlent, aki azonban több embert félrelökve kiszaladt az ajtón és végül sikerült megszöknie.
A nyomozók a beszerzett kamerafelvételek segítségével beazonosították, a közterületen szolgálatot teljesítő körzeti megbízottak pedig rövid időn belül elfogták a rablás bűntett elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit. Őt kihallgatását követően őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
2025. Október 30. 15:23, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Október 30. 09:59, csütörtök | Helyi
A kiskunfélegyházi rendőrök elektromos roller tolvajt keresnek
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói az állampolgárok segítségét kérik egy lopás ügyében.
2025. Október 30. 08:27, csütörtök | Helyi
Igazoltatásból dílerfogás Kiskunfélegyházán
Fiatalok utaztak abban az autóban, amelyet a rendőrök megállítottak – az egyik utasnál jelentős mennyiségű kábítószert találtak.
