Hírek
2020. Július 01. 11:16, szerda |
Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny
Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019 a Platánban
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019 címet nyerték el a platános diákok eredményes, kiváló tanulmányi munkájukért és kimagasló sportteljesítményükért: Kis Roland 6.a osztályos és Trungel-Nagy Zalán 7.b osztályos tanulók.
Roland kiskora óta folyamatosan atletizál, triatlonozik és kosárlabdázik. Zalán is folyamatosan sportol, biciklizik, triatlonozik, és külön öröm, hogy 2018-ban is elnyerte már ezt a rangos, kitüntető címet. Kiváló országos sport- és tanulmányi eredményekkel öregbítik a Platán iskola hírnevét. Teljesítményükre és sikereikre büszkék szüleik, tanáraik és iskolatársaik.
További sok sikert kívánunk Rolandnak és Zalánnak!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 09:41, szerda | Helyi sport
2026. első versenyei a Koppányoknál
2026. január 02-án Füzesgyarmaton 3/D teremversenyen vettek részt a Turul Koppány Íjászai. Az év első versenyét a Füzesgyarmati Arany Sólyom Hagyományőrző Íjászegyesület rendezte.
2026. Február 23. 17:01, hétfő | Helyi sport
Családok, futók, bringások – mindenkit vár a Tour de Puszta
A Bringabarátok Sportegyesület immár hetedik alkalommal rendezi meg a Tour de Puszta terepkerékpáros és terepfutó eseményt, amely évről évre egyre több sportkedvelőt és családot vonz a Fülöpjakab településére.
2026. Február 08. 13:49, vasárnap | Helyi sport
Magabiztos sikerek az első U17-es női és kötöttfogású válogatón
Nagyszerű eredményt ért el a Kiskunfélegyházi Birkózó Egyesület két versenyzője Budapesten, az első U17-es női és kötöttfogású válogatón.
2026. Február 03. 16:30, kedd | Helyi sport
Dobos Eszter az ország legjobbjai között – rangos díjat vehetett át Inárcson
2026. január 31-én Inárcson került megrendezésre a Magyar Lovassport Szövetség, azon belül pedig a Lovassportok Amatőr és Utánpótlás Szakágának éves díjátadó Gálája.
