Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2019. Július 21. 19:38, vasárnap | Helyi
Forrás: MTI

Marad a kánikula a jövő héten

Marad a kánikula a jövő héten

A hidegfront után ismét melegszik az idő a következő napokban.

Sok lesz a napsütés, helyenként lehetnek csak záporok – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttatott el az MTI-nek.

Hétfőn elsősorban az ország északkeleti harmadában van esély kisebb záporok kialakulására. A leghidegebb órákban 16-21 fok lesz. Napközben 28-32 fokig melegszik a levegő – írta a meteorológiai szolgálat.

Kedden főként északkeleten alakulhatnak ki elszórtan záporok. A minimumhőmérséklet 14-19, a maximumhőmérséklet 24 és 31 fok között valószínű.

Szerdán és csütörtökön napos időre lehet számítani. Szerdán és csütörtökön a legalacsonyabb hőmérséklet 13 és 18, a legmagasabb hőmérséklet szerdán 26 és 33, csütörtökön 29 és 33 fok között valószínű.

Pénteken derült, napos, száraz idő lesz. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 14 és 20, a legmagasabb nappali hőmérséklet 30 és 33 fok között valószínű.

Szombaton és vasárnap gomolyfelhős napos időre lehet számítani, csapadék nem valószínű. Mérsékelt marad a légmozgás. Szombaton a legalacsonyabb hőmérséklet 15 és 21, vasárnap 16-21 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 30 és 34 fok, vasárnap 30-35 fok között alakulnak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi

Koppányok Versenyben

Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.

2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2025. Április 28. 09:36, hétfő | Helyi

Gőzfelhős alföldi Majális

Az időutazás márpedig lehetséges!