2024. május 11, szombat - Ferenc

2015. Június 13. 14:45, szombat | Helyi
Forrás: vg.hu

Marad a kánikula majd több mint 10 fokot hűl a levegő

Az Időkép előrejelzése szerint vasárnap akár 36 fok is lehet.

Vasárnap
Országos kánikulára számíthatunk tikkasztó napsütéssel. A délutáni óráktól zápor, zivatar alakul ki. Este hevesebb zivatarok is lehetnek! 31 és 36 fok között alakul a csúcsérték.

Hétfő
Gomolyfelhős idő lesz. Többfelé várható zápor, zivatar. A szél ÉNy-ira fordul és megerősödik, zivatarok környezetében viharossá fokozódik. Nyugat felől lehűlés, felfrissülés kezdődik.

Kedd
Gyakran lesz erősen felhős az ég. Délelőtt még több helyen, délután már csak elszórtan lehet eső, záporeső. 24 fok köré mérséklődik a nagy meleg.

Szerda
Változóan felhős időre van kilátás elszórt záporokkal és élénk északias széllel. 22-25 fok közötti értékeket mérhetünk délután.

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.