2024. május 17, péntek - Paszkál

2017. Március 03. 12:07, péntek | Helyi
Forrás: proaktivdirekt.com

Március 5-ig ingyen megnézheti az Oscar-díjas kisfilmet

Óriási öröm, hogy 2016 után, amikor is a Saul fia a legjobb külföldi film kategóriában diadalmaskodott, 2017-ben is elhozhattuk az Oscar-díjat, ezúttal a legjobb rövidfilm kategóriában.

A Mindenki c. kisfilmet most ingyenesen meg lehet tekinteni.

Jelenleg a Médiaklikk honlapján lehet jó minőségben megnézni a 25 perces rövidfilmet, melyet Deák Kristóf rendezett és írt.

A sztori a következő:

“1991-et írunk, a 10 éves Zsófi új iskolába kerül. Az új helyen sok minden idegen és furcsa, de van remény: Zsófi bekerül az iskola híres kórusába, és összebarátkozik Lizával, aki a legnépszerűbb lány az osztályban. Még nem is sejti, hogy hamarosan Lizával együtt kell szembeszállniuk a kórusvezető Erika nénivel, aki nem olyan kedves, mint amilyennek elsőre látszik”

Idekattintva :http://www.mediaklikk.hu/2017/02/18/mindenki megnézheted az alkotást, amely kiérdemelte a legrangosabb filmes díjat. Büszkeséggel tölt el minket, hogy idén is gratulálhatunk egy magyar film alkotóinak és szereplőinek.

Címkék: mindenki, oscar

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.