2020. május 30, szombat - Zsanett, Janka

Forrás: Ónodi Árpád

Másodszorra is jótékonysági Tetováló és Motorépítő fesztivál Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyházán második alkalommal rendezi meg a Béke Egy Mosollyal
Kezdődik Alapítvány, a Plain-Rock Egyesület és a Hellwolf Tattoo közös jótékonysági rendezvényét, a Southern Tattoo & Custom Fest-et.

Dél-Magyarországi Tetováló Fesztiválnak idén a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok ad otthont 2019. október 19-én szombaton, mivel tavaly már az első fesztiválon szűkösnek bizonyult a Rocktár épülete a számos tetoválónak, kiállítónak és résztvevőnek köszönhetően. A közel 20 tetoválóművész helyszíni versenye mellett kész tetoválások versenye, piercingezés, hajtetoválás, sminktetoválás, henna, barber show, pin-up show, lézeres tetoválás eltávolítás, épített motorok kiállítása és amerikai autós felvonulás- kiállítás, valamint Ersch koncert is várja a felnőtteket, a gyermekek és családok részére a gyerektetoválás műbőrre, a csillámtetoválás és a családi fotózás is nyújt élményeket.

A Dél-Magyarországi Tetováló Fesztivál bevételei hozzájárulnak a Kecskeméti Megyei Kórház Gyermek- és Újszülött Osztálya részére tervezett fájdalommentes sárgaságmérő berendezés megvásárlásához, tisztelettel köszönjük a segítséget mindenkinek.

2020. Május 29. 15:40, péntek | Helyi

Kigyulladt egy sorház Kiskunfélegyházán

Az egységek fél órán belül eloltották a lángokat. A lakókat a mentők vizsgálták.

2020. Május 29. 12:07, péntek | Helyi

Színes dekoráció hirdeti a Gyermeknapot a Platán Iskolában

A Platán utcai Általános Iskola tanítói, tanárai és az intézmény valamennyi dolgozója azon szorgoskodott, hogy méltóképpen „felöltöztessék” Gyermeknap alkalmából az iskolát.

2020. Május 29. 11:46, péntek | Helyi

Félegyháza Trianonra emlékezik

Kiskunfélegyháza városa is szeretne csatlakozni a megemlékezésekhez június 4-én (csütörtökön)

2020. Május 29. 10:17, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. május 31-én, vasárnap (Pünkösd vasárnap) a kiskunfélegyházi piac NYITVA tart.