2019. október 21, hétfő - Orsolya

Forrás: Ónodi Árpád

Másodszorra is jótékonysági Tetováló és Motorépítő fesztivál Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyházán második alkalommal rendezi meg a Béke Egy Mosollyal
Kezdődik Alapítvány, a Plain-Rock Egyesület és a Hellwolf Tattoo közös jótékonysági rendezvényét, a Southern Tattoo & Custom Fest-et.

Dél-Magyarországi Tetováló Fesztiválnak idén a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok ad otthont 2019. október 19-én szombaton, mivel tavaly már az első fesztiválon szűkösnek bizonyult a Rocktár épülete a számos tetoválónak, kiállítónak és résztvevőnek köszönhetően. A közel 20 tetoválóművész helyszíni versenye mellett kész tetoválások versenye, piercingezés, hajtetoválás, sminktetoválás, henna, barber show, pin-up show, lézeres tetoválás eltávolítás, épített motorok kiállítása és amerikai autós felvonulás- kiállítás, valamint Ersch koncert is várja a felnőtteket, a gyermekek és családok részére a gyerektetoválás műbőrre, a csillámtetoválás és a családi fotózás is nyújt élményeket.

A Dél-Magyarországi Tetováló Fesztivál bevételei hozzájárulnak a Kecskeméti Megyei Kórház Gyermek- és Újszülött Osztálya részére tervezett fájdalommentes sárgaságmérő berendezés megvásárlásához, tisztelettel köszönjük a segítséget mindenkinek.

2019. Október 21. 14:01, hétfő | Helyi

Lehet, hogy különcök, de helyén van a szívük

Több mint nyolcszázezer forintot gyűjtöttek a kiskunfélegyházi tetoválófesztivál résztvevői október 19-én a kecskeméti újszülöttosztály részére.

2019. Október 21. 08:39, hétfő | Helyi

NAV ellenőrzés Félegyházán

A NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága ellenőreinek jelenlétére lehet számítani október 22-én, kedden Kiskunfélegyházán.

2019. Október 20. 15:09, vasárnap | Helyi

Hétfőtől eSzemélyihez is hozzárendelhető a vasúti bérlet

Október 21-től a MÁV vasúti bérletei hozzárendelhetők az új típusú – 2016. január 1-től kibocsátott – személyazonosító igazolványhoz, az eSzemélyihez – közölte a MÁV Zrt. vasárnap.

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.