Hírek
2020. November 04. 09:07, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Mától ingyenes parkolás az egész országban
A kormány úgy döntött, hogy a koronavírus-járvány miatt éjféltől ismét bevezeti a rendkívüli jogrendet.
A tömegközlekedésben a zsúfoltság mérsékléséért a csúcsforgalomban járatsűrítést rendeltek el, a parkolást pedig újra ingyenessé tették – ismertette a kormányfő.
A szórakozóhelyeket bezárják, mert az operatív törzs jelentése szerint a szabályok betartását egész egyszerűen lehetetlen kikényszeríteni ezeken a helyeken. A koronavírus-járvány miatt éjfél és reggel 5 óra között kijárási korlátozást léptet életbe a kormány.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
