Hírek
2015. Április 08. 11:13, szerda |
Kék hírek
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelem
Megdőlt oszlop veszélyezteti a forgalmat
Egy kis teherautó vontatmánya kisodródott és villanyoszlopnak ütközött a Soltvadkert és Tázlár közötti útszakaszon. A veszélyesen megdőlt oszlop a forgalmat veszélyezteti.
Egy kis teherautó vontatmánya kisodródott és villanyoszlopnak ütközött a Soltvadkert és Tázlár közötti útszakaszon. A veszélyesen megdőlt oszlop a forgalmat veszélyezteti.
Soltvadkertről az önkormányzati tűzoltók érkeztek a helyszínre, a járművet áramtalanították, szükség esetén a műszaki mentésben is segítenek majd. Az előzetes adatok szerint a balesetben senki sem sérült meg. A járművön hat szarvasmarhát szállítottak, az állatok sem sérültek meg. Az érintett útszakaszon tart a mentés, lelassult a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
