Városlista
2025. június 15, vasárnap - Jolán

Hírek

2013. Szeptember 11. 07:12, szerda | Bulvár
Forrás: Új Ász Online

Megégette a gyerekét, mert bepisilt

A kétéves kisfiú súlyos égési sérüléseket szenvedett, miután anyja megbüntette.

A 26 éves amerikai anyuka éppen munkába akart indulni, amikor észrevette, hogy kétéves fia bepisilt. Az arizonai Gila Bend városában élő háromgyerekes nő ekkor elmondása szerint ideges lett a gyerekre, majd fogta a kicsit, meztelenre vetkőztette, és rárakta a forró elektromos tűzhelyre – közölte a helyi rendőrség. Anna Ochoa a rendőröknek azt állította, hogy a kétéves feneke nem ért hozzá a villanytűzhely főzőlapjához, de a rendőrsi vizsgálat ennek ellenkezőjét bizonyította – írta az ABC15.

A kétéves fiú a rendőrök elmondása szerint súlyos égési sérüléseket szenvedett. Az anya azonban nem törődött azokkal. A nő bevallotta, hogy nem látta el a kicsi sérüléseit, és azt sem tudta megmondani, mennyi ideig tartotta a forró főzőlapon pucér gyerekét. De azt elmondta, hogy mit érez gyerek után, akinek a testén más sérülések nyomát is megtalálták. „Nem szeretem, és elegem van belőle” – mondta Ochoa a nyomozóknak.

A helyi rendőrséget a gyermekvédelmi hatóság hívta ki a nő otthonába, miután kimentek kivizsgálni egy névtelen bejelentést, ami szerint Ochoa kegyetlenül bánik gyerekeivel, különösen a kétéves fiúval. A nőt letartóztatták, és gyermekbántalmazás miatt börtönbe zárták. Három gyerekét a gyermekvédelmi hatóság vette magához – közölte az ABC15.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Bulvár

Legkorábban június 19-én indulhat újra magyar az űrbe

Legkorábban június 19-én indulhat az Axiom-4 misszió legénysége, köztük Kapu Tibor kutatóűrhajós a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) - tette közzé a HUNOR program a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Június 12. 07:29, csütörtök | Bulvár

Magyarország Szépe – Tizenhatan kerültek a döntőbe

Tizenhatan vehetnek részt a Magyarország Szépe verseny június 22-i döntőjén a Duna tévécsatorna élő műsorában, miután a Miss Talenttel lezárult az alversenyek sora a baranyai Pogányban szerdán.

2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár

Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére

Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.