2022. július 7, csütörtök - Appolónia

2021. Augusztus 17. 07:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Meghalt a kétegyházi verekedés egyik sérültje

A gyulai kórházban életét vesztette az a férfi, aki a szombati, kétegyházi verekedésben súlyosan megsérült - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.

A police.hu-n azt írták: a haláleset miatt a csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaságon kívül halált okozó testi sértés miatt is folytatják az eset körülményeinek a kivizsgálását.

Szombat kora délután két család támadt egymásra a Békés megyei Kétegyházán, többen összeverekedtek, négyen megsérültek. A rendőrök három férfit még aznap őrizetbe vettek. Két férfit vasárnap Orosházán fogtak el, kettőt pedig hétfőn délelőtt Békéscsabán és Gyulán állítottak elő és vettek őrizetbe.

A rendőrségen az a férfi is őrizetben van, aki a gyanú szerint a halált okozó sérülésért tehető felelőssé - írták.

2022. Július 07. 08:04, csütörtök | Belföld

Varga Mihály: Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban

Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban - hívta fel a figyelmet a pénzügyminiszter a közösségi oldalán szerdán.

2022. Július 07. 07:00, csütörtök | Belföld

A kiskereskedelmi adatokból látszik a vásárlási szokások változása

A háztartások fogyasztása májusban tetőzhetett, az első negyedévi állami juttatások nagy részét már felélte a lakosság és vásárlási szokásait a magas inflációnak megfelelően kezdi átalakítani

2022. Július 07. 05:00, csütörtök | Belföld

Óriási gerendák öklelték fel a szembejövő autóst Solymáron

Óriási szerencséje volt annak a sofőrnek, akinek autójára deszkák és gerendák zúdultak Solymáron. A rakomány túl hosszú és túl súlyos is volt.

2022. Július 06. 18:03, szerda | Belföld

Rekordösszegű kárkifizetéseket is hozhat az idei viharszezon

Az idei viharszezon felénél, a május-júniusi adatok szerint 39 ezer bejelentés érkezett a biztosítókhoz, a kárösszeg pedig 4,6 milliárd forint,