Városlista
2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2014. November 28. 17:55, péntek | Helyi
Forrás: Police.hu

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét

Emberölés bűntett kísérlete miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint B. Gáborné 34 éves kecskeméti lakos 2014. november 26-án 14 órakor, lakásának mellékhelyiségében megszülte életképes gyermekét, majd olyan súlyosan bántalmazta, hogy az újszülött az elsődleges orvosi szakvélemény alapján életveszélyes sérüléseket szenvedett.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya a nővel szemben emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vétele mellett - indított nyomozást. A Kecskeméti Járásbíróság 2014. november 28-án 14 órakor elrendelte a terhelt előzetes letartóztatását.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 08:49, hétfő | Helyi

Sok látogatót vonzott a repülőtér családi napja

Több százan választották hétvégi kikapcsolódásként a repülőtér Repülj a nyárba! címmel meghirdetett családi napját.

2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2025. június 15. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2025. június 15. - SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

2025. Június 14. 07:50, szombat | Helyi

Növényvédelmi permetezés

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy a díszfák növényvédelmi permetezésének várható időpontja 2025. 06. 16.