2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2017. Augusztus 27. 15:01, vasárnap | Helyi
Forrás: BAON

Megvan a Halas első győzelme

A megyei labdarúgó bajnokság harmadik fordulójában biztos győzelmet aratott hazai pályán a Kiskunhalas a Kunszállás ellen.

A hazaiak végig uralták a mérkőzést, rengetege helyzetet dolgoztak ki, de rengeteget ki is hagytak - tette közzé a BAON internetes hírportál.

FADDIKORR-KISKUNHALASI FC–KUNSZÁLLÁS SE 2–0 (1–0)
Vezette: Stefánovits (Nasz, Szabó G.)
Kiskunhalas: Bátyity – Dordevic, Tóth T., Amariutei (Simtchatcha), Mihalkó (Döbrentei), Gomez (Csikós), Grácz R. Vitos, Brindza (Nna Nna Willy), Tandari, Virág, Csáki. Edző: Marinko Stetakovic
Kunszállás: Hajnal – Lapsánszki, Kürtösi, Kádár (Kullai), Polyák (Nagy N.), Vincze, Hatvani (Varga), Kertész Á. (Szabó Z.), Jókai, Pöszmet (Kövecs), Tóth D. Edző: Kertész Gábor.
Gól: Amariutei (40. perc), Tóth T. (57.). Ifi: 6–1.
Sárga lap: Brindza, Amariutei, illetve Kertész Á, Jókai, Kürtösi.

A másik szombati mérkőzés eredménye:
Kiskunfélegyházi HTK–Soltvadkerti TE 5–3 (3–1)

Címkék: foci, futball

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni