2020. május 30, szombat - Zsanett, Janka

2019. Október 09. 09:26, szerda | Helyi
Forrás: hirado.hu

Meleget és esőt is hozhat egy hullámzó front

Nyugat felől egyre jobban megközelít, majd szerda este el is ér minket egy hullámzó frontrendszer.

Emiatt szerdán átmenetileg magasabb csúcsértékek valószínűek, csütörtökre viszont pár fokkal visszaesik a maximum – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat oldalán.

Kitérve arra, hogy szerdán az északi megyékben időnként több lesz a felhő, másutt általában napos időre számíthatunk. Késő délutántól, estétől megnövekszik, megvastagszik a felhőzet, és északnyugat felől egyre több helyen alakul ki eső, záporeső.

A déli, délnyugati szél megélénkül, többfelé megerősödik, majd este a Kisalföldön északnyugatira fordul.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 15 és 23 fok között valószínű, délen lesz a melegebb. Késő estére 10 és 16 fok közé hűl le a levegő.

A címlapfotó illusztráció.

Címkék: időjárás

2020. Május 29. 15:40, péntek | Helyi

Kigyulladt egy sorház Kiskunfélegyházán

Az egységek fél órán belül eloltották a lángokat. A lakókat a mentők vizsgálták.

2020. Május 29. 12:07, péntek | Helyi

Színes dekoráció hirdeti a Gyermeknapot a Platán Iskolában

A Platán utcai Általános Iskola tanítói, tanárai és az intézmény valamennyi dolgozója azon szorgoskodott, hogy méltóképpen „felöltöztessék” Gyermeknap alkalmából az iskolát.

2020. Május 29. 11:46, péntek | Helyi

Félegyháza Trianonra emlékezik

Kiskunfélegyháza városa is szeretne csatlakozni a megemlékezésekhez június 4-én (csütörtökön)

2020. Május 29. 10:17, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. május 31-én, vasárnap (Pünkösd vasárnap) a kiskunfélegyházi piac NYITVA tart.