2019. október 21, hétfő - Orsolya

2019. Október 09. 09:26, szerda | Helyi
Forrás: hirado.hu

Meleget és esőt is hozhat egy hullámzó front

Nyugat felől egyre jobban megközelít, majd szerda este el is ér minket egy hullámzó frontrendszer.

Emiatt szerdán átmenetileg magasabb csúcsértékek valószínűek, csütörtökre viszont pár fokkal visszaesik a maximum – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat oldalán.

Kitérve arra, hogy szerdán az északi megyékben időnként több lesz a felhő, másutt általában napos időre számíthatunk. Késő délutántól, estétől megnövekszik, megvastagszik a felhőzet, és északnyugat felől egyre több helyen alakul ki eső, záporeső.

A déli, délnyugati szél megélénkül, többfelé megerősödik, majd este a Kisalföldön északnyugatira fordul.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 15 és 23 fok között valószínű, délen lesz a melegebb. Késő estére 10 és 16 fok közé hűl le a levegő.

A címlapfotó illusztráció.

Címkék: időjárás

2019. Október 21. 14:01, hétfő | Helyi

Lehet, hogy különcök, de helyén van a szívük

Több mint nyolcszázezer forintot gyűjtöttek a kiskunfélegyházi tetoválófesztivál résztvevői október 19-én a kecskeméti újszülöttosztály részére.

2019. Október 21. 08:39, hétfő | Helyi

NAV ellenőrzés Félegyházán

A NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága ellenőreinek jelenlétére lehet számítani október 22-én, kedden Kiskunfélegyházán.

2019. Október 20. 15:09, vasárnap | Helyi

Hétfőtől eSzemélyihez is hozzárendelhető a vasúti bérlet

Október 21-től a MÁV vasúti bérletei hozzárendelhetők az új típusú – 2016. január 1-től kibocsátott – személyazonosító igazolványhoz, az eSzemélyihez – közölte a MÁV Zrt. vasárnap.

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.