Hírek
2016. Június 14. 08:23, kedd |
Helyi
Forrás: Szabad Föld
Mit csinálnak gyerekeink a világhálón?
Szinte már a második anyanyelvük: a gyerekek a technikával együtt nőnek fel, az okostelefon, a számítógép az életük egyik legfontosabb része.
Az ezeken az eszközökön való beszélgetés pedig a lehető legtermészetesebb számukra.
A Kapersky Lab legújabb kutatásában azt vizsgálta, mivel töltik idejüket a gyerekek az online térben.
67 százalékuk
a közösségi oldalakon való szörfölésre, chatelésre, e-mailezésre használja az interneten töltött óráit. Webes idejük
11 százalékát
töltik internetes játékokkal. A világhálón töltött idő
9 százalékában
pedig alkohollal, drogokkal kapcsolatos dolgokra keresnek rá. Internetes idejük
86 százalékát
töltik a közösségi oldalakon a mexikói gyerekek, ezzel ők vezetik a listát, szorosan utánuk következnek a brazil, olasz és orosz fiatalok, akik online térben töltött idejük több mint
70 százalékát
töltik a közösségi oldalakon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 10:05, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Február 16. 16:38, hétfő | Helyi
Elhajtott, mintha mi sem történt volna
Egy napon belül elfogták azt a 33 éves férfit, aki balesetet okozott Kiskunfélegyháza térségében, majd megállás nélkül továbbment.
2026. Február 16. 13:13, hétfő | Helyi
Súlyosan égett kisgyermek Kiskunfélegyházán
Egy véletlen forrázásos baleset által, súlyos égési sérülést szenvedett kisbabához riasztották a Kiskunfélegyházi esetkocsinkat a napokban.
2026. Február 14. 19:42, szombat | Helyi
Emberkereskedelem és lopás miatt keresték
Gyanús viselkedése vezette nyomra a járőröket Kiskunfélegyházán, ahol végül egy több bűncselekmény miatt körözött férfit fogtak el.
