Hírek
2017. Július 02. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés
Nagyon jónak ígérkezik a dinnyetermés a FruitVeB Magyar Zöldség gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezetője szerint.
Domján Erika az M1 aktuális csatorna szombati műsorában azt mondta: a szezon a héten indul, és várhatóan szeptember elejéig lehet majd vásárolni jó minőségű dinnyét a piacokon.
Az áruházláncok hamarosan felveszik a kínálatukba a magyar dinnyét - közölte.
Domján Erika megjegyezte azt is, hogy a magyar sárgadinnye minősége is nagyon jó.
Elmondta, azt is, a trendek annyiban változtak, hogy ma már inkább a hűtőszekrényben elférő kisebb dinnyéket vásárolják az emberek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.
