Hírek
2013. Április 22. 20:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég
Kedden a többórás napsütéses időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg.
Hétfőn előbb a Dunántúlon, éjszaka a Dél-Alföldön is megnövekszik a felhőzet, és főként az említett tájakon elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Kedden többórás napsütés mellett változóan felhős lesz az ég, egyre inkább északon és keleten várható még zápor, zivatar. Kezdetben a keleti, kedden a délnyugati szél helyenként megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg erős, néhol viharos széllökések is lehetnek.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7, 12 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20, 24 fok között várható.
Kedden a többórás napsütés időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
2026. Július 01. 10:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: elkészült a kórházi fertőzések mérését és publikálását lehetővé tevő módszertan
Elkészült a kórházi fertőzések mérését, validálását és publikálását lehetővé tevő módszertan és irányelv - jelentette be az egészségügyi miniszter a tárca Semmelweis-napi ünnepségén kedden Budapesten.
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
