2024. május 3, péntek - Tímea

2015. Szeptember 20. 14:58, vasárnap | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Ne autózz! Sportolj!

2015. szeptember 22-én (kedden) az Autómentes Világnap jegyében városunkban is sok érdekes program várja az érdeklődőket.

Városháza előtti útszakasz

• 8-8:30 óráig Reggeli torna Fliszár Dórival
  • 10 órától Biciklitúra a Selymesbe a túrázók megvendégelésével (Ajándék láthatósági mellény)
  • 13 - 13:30 óráig "Mozdulj Félegyháza" - mozogjunk Filiszár Dórval
  • 13:30 - 14 óráig Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyháza Városi Szervezetének előadása
  • 14 órától Közös séta az esélyegyenlőség jegyében a főutcán
  • 15 - 15:30 óráig Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság előadása kicsiknek és nagyoknak
  • 15:30 - 16 óráig Extrém sport bemutatók
  • 16 - 17 óráig Kerékpáros Ügyességi Verseny
  • 17 - 17:30 óráig Kamionhúzó-próba
  • 17:30 - 18 óráig Silver Step Táncstúdió bemutatója

Kísérő programok:

• 9-12 óráig a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság kerékpár regisztrációja a Gorkij utcán
  • 9-12 óráig a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának Információs Napja a Petőfi téren (eső esetén: művelődési központ)

Városházával szembeni parkoló:

Nor-Bike kerékpárbolt ingyenes szerviznapja, Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyháza Városi Szervezete, Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság: Kresz-kvíz, akadálypálya, Művelődés Központ kézműves foglalkozásai a környezettudatosság jegyében, aszfaltrajz, sportszervezetek bemutatkozása, Norbi Update bolt kóstolója, pónifogat és lovaskocsikázás.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál