Hírek
2015. November 26. 15:19, csütörtök |
Helyi
Forrás: NAV
Ne fizessen senki a Minősítő tanúsítványért!
Egy ismeretlen cég nevében többen telefonhívást kaptak, amelyben 6900 forint ellenében olyan „tanúsítványt” ígértek nekik, amely „kockázatmentes” adózói minőségüket igazolja.
A fentiekről egy adózó bejelentése alapján szerzett tudomást a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
A bejelentő szerint a telefonáló a NAV-nál jövőre bevezetendő adózói kategóriák hírével nyerészkedik. A telefonáló már azzal is gyanút kelt, hogy olyan minősítést ígér, amilyen nem is létezik. A tisztességes – törvényben előírt feltételeket teljesítő - vállalkozások ugyanis jövőre „megbízható adózói” besorolást kapnak.
A NAV felhívja az adózók figyelmét arra, hogy semmilyen előzetes tanúsítási rendszer nincs, senki ne fizessen ilyen hasznavehetetlen irományért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 13:32, hétfő | Helyi
Át akarta verni a szolgáltatót és a rendőröket
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai csalás és hatóság félrevezetése miatt vádemelést javasolnak egy fiatal ellen, aki valamiért azt gondolta, hogy nem derül fény a csalásra.
2025. November 03. 11:56, hétfő | Helyi
Süti- és könyvvásár Tibike gyógyulásáért
Kiskunfélegyháza összefog egy kisfiú szívéért.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
