2021. április 14, szerda - Tibor

2017. Március 20. 20:35, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Négy aranyérem a Toportyántúrán

Sikeresen szerepeltek a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Pálmonostorán rendezett IV. Toportyán túrán.

A Huszka József HE negyedik íjászversenye ezúttal új helyszínen a község határában található Kiss-tanyán került megszervezésre. A terep adottságait kiválóan kihasználó megmérettetésen, húsz célt kellett leküzdeni az íjászoknak célonként, három-három vesszővel. Az esős időjárás sajnos nem volt kegyes a versenyzőkhöz, de a nagyszerű csapattársak, a magyar puszta szépsége, a finom ebéd mindenért kárpótolta az íjászokat. A szervezők az eredményhirdetés előtt még egy lovasbemutatóval is kedveskedtek.

A versenyen hét fővel képviseltette magát a Fénypárducok Íjász Szakosztály. Versenyzőik közül négyen állhattak a dobogó legmagasabb fokára.

ifj. Fetter Tamás a mini fiú pusztai, Horváth Anna a gyerek lány pusztai, Horváth Csenge a gyerek lány vadászreflex, Vasné Köteles Anita a felnőtt nő pusztai kategóriában érdemelte ki teljesítményével az aranyérmet.

A Fénypárducok többi versenyzőjének eredményei:
Horváth Józsefné 5. lett a felnőtt nők között.
Felnőtt férfi pusztai kategóriában Vas Tibor az 5. , Papp Zoltán a 13. lett.

A Fénypárducok támogatói: Integrál ZRT. , Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).