2020. január 26, vasárnap - Vanda

2017. Március 20. 20:35, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Négy aranyérem a Toportyántúrán

Sikeresen szerepeltek a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Pálmonostorán rendezett IV. Toportyán túrán.

A Huszka József HE negyedik íjászversenye ezúttal új helyszínen a község határában található Kiss-tanyán került megszervezésre. A terep adottságait kiválóan kihasználó megmérettetésen, húsz célt kellett leküzdeni az íjászoknak célonként, három-három vesszővel. Az esős időjárás sajnos nem volt kegyes a versenyzőkhöz, de a nagyszerű csapattársak, a magyar puszta szépsége, a finom ebéd mindenért kárpótolta az íjászokat. A szervezők az eredményhirdetés előtt még egy lovasbemutatóval is kedveskedtek.

A versenyen hét fővel képviseltette magát a Fénypárducok Íjász Szakosztály. Versenyzőik közül négyen állhattak a dobogó legmagasabb fokára.

ifj. Fetter Tamás a mini fiú pusztai, Horváth Anna a gyerek lány pusztai, Horváth Csenge a gyerek lány vadászreflex, Vasné Köteles Anita a felnőtt nő pusztai kategóriában érdemelte ki teljesítményével az aranyérmet.

A Fénypárducok többi versenyzőjének eredményei:
Horváth Józsefné 5. lett a felnőtt nők között.
Felnőtt férfi pusztai kategóriában Vas Tibor az 5. , Papp Zoltán a 13. lett.

A Fénypárducok támogatói: Integrál ZRT. , Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium

2020. Január 15. 13:42, szerda | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Egy új évet mindig évzárás előz meg. December 21-én Kerecsen évzáró összejövetelt tartottak a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai.

2020. Január 14. 15:23, kedd | Helyi sport

Trungel-Nagy Zalán az év sportolója

Rendkívül sikeres évet zártak a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái.

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.