Hírek
2021. Október 07. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a dühöngő rongáló
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a komáromi nyomozóknak a gyanúsított.
Egy közlekedési tábla tartó oszlopát törte ki a helyéről egy férfi Almásfüzitőn október 5-én délelőtt. K. S. egy elsőbbségadás kötelező és egy kijelölt gyalogos-átkelőhely táblát fordított ki a helyéről, majd a járdára helyezte azt – közölte a rendőrség.
A rendőröket arra járók értesítették az esetről, akik még aznap elfogták a 41 éves férfit.
Kihallgatása során beismerte tettét. Elmondta, hogy az esetet megelőzően az élettársa levitte a szemetet, és beütötte a fejét a kuka mellett lévő közlekedési táblába. Hazaérve elmesélte ezt párjának, aki dühében lement, és kitépte a helyéről a szemetes mellett lévő tartó oszlopot.
A férfi ellen közúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
