2020. április 10, péntek - Zsolt

2020. Február 16. 18:06, vasárnap | Bulvár
Forrás: mti

Nyártól forgatják az Indiana Jones-filmek ötödik részét

Többszörös késedelem után nyártól kezdik el forgatni az Indiana Jones-kalandfilmek ötödik részét - közölte a filmek címszereplője, Harrison Ford.

A 77 éves színész Ellen DeGeneresnek adott interjújában beszélt újabb filmjéről, amelyet mint mondta, mindig "nagy-nagy élvezet" forgatni.

A még címnélküli film készületeit már évekkel ezelőtt bejelentették, majd 2018-ban a Walt Disney Stúdió és a Lucasfilm az idén nyárra tervezett forgatás újabb egy ével történő elhalasztásáról döntött. Ford az amerikai műsorvezetőnek elmondta, hogy nyáron vagy késő nyáron látnak hozzá a forgatáshoz.

Steven Spielberg filmrendező ismét Harrison Fordot akarja látni Henry Walton régészprofesszor szerepében. Ford 1981 óta négyszer alakította Waltont, legutóbb 2008-ban az Indiana Jones és a kirstálykoponya királysága című filmben.

A forgatókönyvet David Koepp írja, a történetről még semmilyen részlet nem látott napvilágot. Ha elkezdik nyáron forgatni a filmet, az a tervek szerint a jövő nyáron kerülhet a mozikba.

2020. Április 10. 06:10, péntek | Bulvár

Interneten lehet szavazni a budapesti állatkert kistapírjának nevére - VIDEÓ

Interneten lehet szavazni a Fővárosi Állat- és Növénykertben született kistapír nevére, a héthetes emlősről szóló kisfilmet csütörtökön mutatták be - közölte az intézmény az MTI-vel.

2020. Április 09. 17:01, csütörtök | Bulvár

Újabb mishmi takin született a Nyíregyházi Állatparkban

Egy hónapon belül már a második mishmi takin (Budorcas taxicolor taxicolor) születésének örülhettek a Nyíregyházi Állatpark szakemberei.

2020. Április 09. 15:08, csütörtök | Bulvár

Szekeres Nóra tudományokba ássa bele magát

Új kihívások a műsorvezető életében

2020. Április 09. 08:06, csütörtök | Bulvár

Először készült felvétel galaxisok ütközéséből eredő, nagy erejű anyagsugárról

Először készült felvétel galaxisok ütközéséből eredő, nagy erejű anyagsugárról, úgynevezett relativisztikus jetről.