Hírek
2025. Március 26. 08:36, szerda |
Helyi
Forrás: Szerk.
Nyitott kapuk a Batthyányban
A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola Szülői Tanácsának szervezésében 2025. április 4-én tartja a „Nyitott kapuk a Batthyányban” című jótékonysági rendezvényét.
A belépés ingyenes, azonban szívesen veszünk az iskola szépítése céljából valamilyen szép cserepes növényt.
Helyszín a Batthyány Lajos Általános Iskola udvara.
Időpont: 2025. április 4. 14:30-19:00
A rendezvény célja:Közösségépítés
A rendezvény nyilvános a város „aprajának és nagyjának”. Ezért is kapta a rendezvény a nyitott kapuk elnevezést.
Jótékonyság
A befolyt összeget az iskola tanulóinak környezetére, mindennapjainak és komfortérzetének jobbá tételére fordítjuk. Az összeg a Gyermekeinkért Alapítvány számlájára folyik be.
Hogyan valósul meg a jótékonykodás?
Szolgáltatásokat, termékeket ajánlanak fel támogatóink, melyek jelképes összegért kerülnek árusításra.
A büfét a szülők működtetik. Lehet vásárolni kávét, édes és sós süteményt, szendvicset.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
