2024. május 6, hétfő - Ivett

2018. Április 08. 19:20, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Őrizetben a kiskunfélegyházi emberölés gyanúsítottja

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói gyanúsítottként hallgatták ki az 58 éves asszonyt, majd bűnügyi őrizetbe vették.

Mint arról korábban beszámoltunk, 2018. április 7-én az esti órákban Kiskunfélegyházán holtan találtak egy 56 éves férfit. A helyszíni- és halottszemle adatai szerint halálát idegenkezűség okozta.
A nyomozás adatai szerint egy 58 éves helyi nő előzetes szóváltást követően otthonukban késsel megszúrta élettársát, aki belehalt sérülésébe.
A helyszínre kiérkező rendőrök elfogták az asszonyt, akit a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra állítottak elő.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a nőt, aki beismerte tettét. Őrizetbe vételét követően előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból