Hírek
2015. Szeptember 11. 12:34, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Őrizetben a rablás másik gyanúsítottja

Beazonosították a kecskeméti rendőrök azt a kiskunfélegyházi 21 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint - korábban elfogott társával együtt - egy 71 éves alvó férfit rabolt ki.
Két ismeretlen tettes 2015. augusztus 20-án 18 óra 30 perckor megtámadott egy kecskeméti parkban alvó 71 éves férfit, majd életveszélyesen megfenyegették, megverték a sértettet és az értékeinek átadását követelték. A gyanúsítottak a férfitól elvették a személyes okmányait, készpénzét és a zsebkését. A bántalmazott az elsődleges orvosi szakvélemény szerint nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérüléseket szenvedett.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai az adatgyűjtések eredményeként beazonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható F. Dávidot, akit 2015. augusztus 31-én 13 órakor Kiskunfélegyháza belvárosában fogtak el a nyomozók. A kecskeméti rendőrök kezdeményezésére az illetékes járásbíróság 2015. szeptember 3-án elrendelte a 22 éves gyanúsított előzetes letartóztatását.
A bevezetett rendőri intézkedések eredményeként 2015. szeptember 10-én 14 óra 10 perckor a kecskeméti járőrök elfogták a másik gyanúsítottat, K. Józsefet. A 21 éves kiskunfélegyházi fiatalt a nyomozók rablás bűntett és okirattal visszaélés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.