2024. június 23, vasárnap - Zoltán

2024. Június 10. 20:32, hétfő | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Országos dalverseny Budapesten

Nagyszerű eredményt ért el egy országos énekverseny döntőjében Krémer Máté, a Batthyány Lajos Általános Iskola 4. z osztályos tanulója Budapesten.

Június 8-án rendezték meg a „Dalderby Országos Énekverseny” döntőjét Budapesten, ahova Máté gyermek professzionális kategóriában jutott be. Ebben a szekcióban kizárólag olyan fiatalok vehettek részt, akik már valahol szerepelnek. Máté a Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház gyermekszereplője, és kategóriájának különdíjasa lett az Elisabeth – Mama, mondd hol vagy? – című dalával.

Köszönet a felkészítésért Nagyné Mészáros Erika tanárnőnek.

Forrás: Krémerné Mácsai Ágnes, batthyanysuli.hu

2024. Június 23. 15:39, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. június 23. - ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP

2024. Június 23. 15:38, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. június 23. - ÉVKÖZI 12. VASÁRNAP

2024. Június 22. 18:07, szombat | Helyi

Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját Kiskunfélegyházán

Hat oktató irányításával gyakoroltak együtt a jóga iránt érdeklődők a Jóga Világnapja alkalmából június 22-én (szombaton) a Hősök Parkjában.

2024. Június 22. 07:35, szombat | Helyi

A száraz időjárás kedvez az aratásnak

Az elmúlt napok nagyrészt száraz időjárása kedvez az aratásnak, de a forróság az érésben lévő búzának sem tesz jót - írta a HungaroMet Zrt. agrometeorológiai elemzésében.