Hírek
2017. Június 10. 08:00, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
Panírozás pillanatok alatt?
Hogyan lehetséges ez? Sőt! Ha nem maszatolja össze az egész konyhát vele az ember, az maga a megtestesült csoda!
Többek között ilyen apró fortélyokra is fény derült a Tupperware Főzőklub soron következő foglalkozásán június 7-én (szerdán).
Mint minden hónap első szerdáján, ezen a héten is kitettek magukért a főzőklub háziasszonyai. Ezúttal a Pác és panír szett könnyű használatával ismerkedhettek meg a népes számban megjelent érdeklődők és tősgyökeres klubtagok.
A Tupperware termékcsalád ezen tagja nagyon megkönnyíti használója dolgát. Nemcsak a panírozás lesz gyors és maszatolás-, szóródás mentes, hanem a klasszikus kókuszos kocka is villámgyorsan „megfürdik” a fehér reszelékben. Ennek a kipróbálásához Tuc kekszes, zöldfűszeres csirkemellet és természetesen klasszikus kókuszos kockát készítettek el háziasszonyaink. De ezeken kívül is került még finomság az asztalra, mint például tejszínes krumpli (Ultra Pro edényben készítve), nyári rakottas zöldségvarázs (Szilikon Hercegnőben készítve).
Az uborkasaláta mentás joghurtos öntettel kiváló kiegészítőnek bizonyult a kekszes-zöldfűszeres csirkemellhez és ennek a könnyű, de mégis ízletes salátának az elkészítésével tökéletesen szemléltette a főzőklub vezetője Drozdikné Jutka a Tupperware salátacentrifugájának használatát.
A kellemes délutáni programot bátran ajánlom minden kezdő és haladó, de még a profi háziasszonyoknak is, mert nagyon sok praktikus fortéllyal meg lehet ismerkedni egy-egy ilyen alkalommal. Az sem utolsó szempont, hogy családias környezetben, vidám hangulatban tölthetnek el másfél órát (vagy amennyit épp idejük enged) a főzőklub háziasszonyaival, akik mindenkit szívesen látnak kóstolóra, segítő kéznek, vagy épp csak nézelődőnek.
A legközelebbi főzőklub: 2017. július 5-én (szerdán) 17:00 órakor lesz a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi
Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál
2026. Április 30. 13:57, csütörtök | Helyi
Új közlekedési rend lép életbe a Lóúsztató érintett szakaszán
A Lóúsztató érintett útszakaszán az új forgalmi rend szerint az általános átmenő forgalom nem engedélyezett.
2026. Április 30. 13:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.












