Hírek
2013. Május 15. 17:17, szerda |
Helyi
Forrás: BMRFK
Pénteken buli a Cold N' Globe-ban, bűnmegelőzéssel fűszerezve

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság SAFE 4 YOU (Sex, Alkohol, Fű, Erőszak) elnevezéssel 2013. május 17-én 23 órától a helyi Cold ’n’ Globe discoban
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság SAFE 4 YOU (Sex, Alkohol, Fű, Erőszak) elnevezéssel 2013. május 17-én 23 órától a helyi Cold ’n’ Globe discoban (Izsáki út 83.) bűnmegelőzési programokkal egybekötött partyra várja a fiatalokat.
Kivételes és rendhagyó módon most a rendőrség megy el egy szórakozóhelyre, oda, ahol a leginkább megszólíthatja az ifjú korosztályt.
A rendezvényen a fiatalok róluk és nekik szóló interaktív programokon vehetnek részt, „részeg szemüvegben” vezethetnek gokartot a disco mellett kialakított pályán, a Válasz Szenvedélybeteg Központ terápiás - a drogból már kigyógyult - munkatársaival kötetlen beszélgetésbe kezdhetnek.
A péntek éjszakai rendezvényen éjfélkor lesz a város középiskolásai között drog, alkohol, erőszak témában meghirdetett film-, és fotópályázat eredményhirdetése is. A legjobbaknak járó jutalmakat (ingyenes strandbelépők, kondibelépők, pizza utalványok) és a fődíjat - egy 10 személyre szóló paintball party-n való részvételt - Timafalvi László r. alezredes, kapitányságvezető adja át a discoban.
A rendezvény szervezésében aktívan részt vettek a helyi fiatalok, akik abban segítették a rendőrség munkáját, hogy pontosan mi is érdekli őket, mivel lehet a legjobban megközelíteni korosztályukat.
Cold and Globe a facebook-on:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 07:04, péntek | Helyi
Fedezze fel a magyar népzene és jazz különleges találkozását
A Béke-Tér Zene következő előadója Tóth Ákos tárogatóművész lesz augusztus 1-jén.
2025. Július 31. 21:33, csütörtök | Helyi
Színes nyári fesztivál Csongrádon: Körös-Toroki Napok 2025
Augusztus 1-3. között ismét megrendezik a hagyományos, családokat és fiatalokat egyaránt megmozgató fesztivált a csongrádi Körös-torok területén.
2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi
Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján
Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.
2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi
Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok
Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.