2019. október 21, hétfő - Orsolya

2019. Október 08. 11:04, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat, hogy a Petőfi téri piaci árusok továbbra is megtalálhatóak a tér másik oldalán, a Taxiállomásnál, illetőleg a belső piacon (zöldség-gyümölcs árusok standjai között).

A legközelebbi állat- és kirakodóvásár Kiskunfélegyházán október 13-án (vasárnap) lesz.

2019. Október 21. 14:01, hétfő | Helyi

Lehet, hogy különcök, de helyén van a szívük

Több mint nyolcszázezer forintot gyűjtöttek a kiskunfélegyházi tetoválófesztivál résztvevői október 19-én a kecskeméti újszülöttosztály részére.

2019. Október 21. 08:39, hétfő | Helyi

NAV ellenőrzés Félegyházán

A NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága ellenőreinek jelenlétére lehet számítani október 22-én, kedden Kiskunfélegyházán.

2019. Október 20. 15:09, vasárnap | Helyi

Hétfőtől eSzemélyihez is hozzárendelhető a vasúti bérlet

Október 21-től a MÁV vasúti bérletei hozzárendelhetők az új típusú – 2016. január 1-től kibocsátott – személyazonosító igazolványhoz, az eSzemélyihez – közölte a MÁV Zrt. vasárnap.

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.