2020. május 30, szombat - Zsanett, Janka

2019. Október 08. 11:04, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Piaci árak

Aktuális árak a félegyházi zöldség-gyümölcs piacon.

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat, hogy a Petőfi téri piaci árusok továbbra is megtalálhatóak a tér másik oldalán, a Taxiállomásnál, illetőleg a belső piacon (zöldség-gyümölcs árusok standjai között).

A legközelebbi állat- és kirakodóvásár Kiskunfélegyházán október 13-án (vasárnap) lesz.

2020. Május 29. 15:40, péntek | Helyi

Kigyulladt egy sorház Kiskunfélegyházán

Az egységek fél órán belül eloltották a lángokat. A lakókat a mentők vizsgálták.

2020. Május 29. 12:07, péntek | Helyi

Színes dekoráció hirdeti a Gyermeknapot a Platán Iskolában

A Platán utcai Általános Iskola tanítói, tanárai és az intézmény valamennyi dolgozója azon szorgoskodott, hogy méltóképpen „felöltöztessék” Gyermeknap alkalmából az iskolát.

2020. Május 29. 11:46, péntek | Helyi

Félegyháza Trianonra emlékezik

Kiskunfélegyháza városa is szeretne csatlakozni a megemlékezésekhez június 4-én (csütörtökön)

2020. Május 29. 10:17, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. május 31-én, vasárnap (Pünkösd vasárnap) a kiskunfélegyházi piac NYITVA tart.