Hírek
2021. Október 13. 18:08, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Poénból vertek szét egy kocsit Esztergomban
Jó poén volt - ezt mondta kihallgatásán az a férfi, aki rávette két társát, hogy szétverjenek egy autót Esztergomban.
Közösségi oldalán osztott meg egy férfi egy videót arról, ahogyan két társa egy kalapáccsal szétver egy parkoló autót Esztergomban – közölte a rendőrség.
A felvétel készítője eközben folyamatosan buzdítja ismerőseit és instrukciókkal látja el őket. A közzétett videót többen is megosztották, így jutott az eset a rendőrség tudomására.
A felvétel alapján az esztergomi rendőrök azonosították az elkövetőket, akiket kedden előállítottak a rendőrkapitányságra. A 33 éves G. Krisztián, a 30 éves V. István és az 51 éves G. Tibor ellen csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
A videót készítő G. Krisztián kihallgatása során elmondta, hogy jó poén volt rávenni ismerőseit a rongálásra. Azt vallotta, hogy a felvételt csupán egy zárt csoportba akarta feltenni, de azt végül ismerősei tovább osztották, amire nem számított. Mindhárom gyanúsított beismerő vallomást tett.




Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.
2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld
MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
