Hírek
2015. Június 18. 21:12, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Pompás koncert a könyvtár udvarán

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ szervezésében ma (június 18-án) a Hattyúkerti Zenés Esték című sorozat újabb előadására került sor.
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ szervezésében ma (június 18-án) a Hattyúkerti Zenés Esték című sorozat újabb előadására került sor.
A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek hangversenye méltán vívta ki a közönség elismerését és a gyönyörű darabok előadása utáni tapsvihart. Felléptek fúvósok, vonósok, zongoristák, felkészítő tanárok a tanulóikkal.
A megjelentek csodálattal követték a művészujjak mozdulatainak minden rezdülését, amelyek fülbemászó dallamokat csaltak elő a zeneszerszámokból.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.