2024. május 3, péntek - Tímea

2016. Augusztus 31. 10:41, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Programok a Kiskun Múzeumban

Válogassanak a Kiskun Múzeum szeptemberi program ajánlatából!

Szeptember 3. (szombat) 16:00 óra: Fiatal diplomások bemutatkozása előadás-sorozat keretében. Wolner Zsófia divattervező diplomakollekciójának bemutatása.

Szeptember 10. (szombat): XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztiválhoz kapcsolódva 10:00 órakor Időszaki kiállítás: „Lencsevégen a világ – Brunner László emlékére” című fotókiállítás és családtörténeti emlékek tárlata.
17:00 órakor: „Mesél a város” címmel városbejáró túra

Szeptember 18. (vasárnap): Múzeumtúra. A Kiskun Múzeum Baráti Köre szervezésében látogatás Vácra.

Szeptember 21. (szerda) 17:00 óra: Könyvbemutató. „Kiskunfélegyháza kiemelkedő katona múltja és tehetségei” címmel Rostás Csaba József kötetének ismertetése.

Szeptember 24. (szombat) 9-17 óra között: Tárt kapuk – nyitott nap a múzeumokban. Díjmentesen látogatható a Kiskun Múzeum, Petőfi Sándor Emlékház és a Móra Ferenc Emlékház. Program: Szent Mihály-napi családi nap – Múzeumi játszóház

Minden érdeklődőt szeretettel vár a Kiskun Múzeum!

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál