Hírek
2015. Április 22. 11:02, szerda |
Helyi
Forrás: Adrienn
Regionális fórumot tart az IPOSZ Kiskunfélegyházán
Az Ipartestületek Országos Szövetsége ma (április 22-én) Kiskunfélegyházán tart regionális fórumot az Ipartestület Székházában.
Az Ipartestületek Országos Szövetsége ma (április 22-én) Kiskunfélegyházán tart regionális fórumot az Ipartestület Székházában.
Az ünnepélyes megnyitón Makai Lászlóné a kiskunfélegyházi Vállalkozók Ipartestületének elnöke, majd Németh László az IPOSZ elnöke köszöntötte a megjelent tagokat.
A fórumon a Bács-Kiskun, Békés, Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megyékben működő ipartestületek, területi szövetségesek elnökei, képviselői és ügyvezetői vesznek részt.
A fórum főbb napirendi pontjai az alábbiak:
- Tájékoztató a munkaüggyel, munkavédelemmel, a katasztrófavédelemmel és az adózással kapcsolatos változásokról, aktualitásokról, melynek előadói a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal szakértői.
- IPOSZ helyzetének, eredményeinek és feladatainak ismertetése. A szövetség 2014. évi cselekvési programjának végrehajtása, 2015 cselekvési progratervezete, melynek előadói Németh László elnök, Majoros János és Szabó László alelnökök.
- Az IPOSZ jövőképének kialakítása, melynek előadója Majoros János alelnök.
A fórum előreláthatólag 17 órakor záródik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
