Hírek
2014. Április 02. 20:30, szerda |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Rendbe teszik a Móczár bekötőt és Péteri utat

Szorgos kezek munkálkodnak a Móczár bekötőút mellett. Elkezdődött ugyanis az elburjánzott út menti növényzet rendbetétele, a belógó ágak eltávolítása.
Szorgos kezek munkálkodnak a Móczár bekötőút mellett. Elkezdődött ugyanis az elburjánzott út menti növényzet rendbetétele, a belógó ágak eltávolítása. A munkában jelenleg nyolc közmunkás vesz részt. A közel négy kilométeres szakasz megtisztítása után a Péteri út környéke következik. A kézi erővel elvégzett irtást követően hadrendbe állítják az újonnan beszerzett szárzúzót, ami a visszamaradt tuskókat aprítja fel, majd a grédert is – tájékoztatta a Félegyházi Híreket Dongó József, a körzet önkormányzati képviselője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.