2021. december 8, szerda - Mária

2021. November 24. 15:14, szerda | Helyi
Forrás: Szerk.

Rockenbauer Pálra emlékeznek

A Kiskun Természetbarát SE Rockenbauer Pál Gyalogtúra Szakosztálya 2021. november 26-án (pénteken) 17 órakor megemlékezést tart a Móravárosi Pihenő Parkban.

A megemlékezőket, turistákat és a Rockenbauer Pál tisztelőit szeretettel várják a koszorúzással egybekötött megemlékezésre a Móravárosi Pihenőparkban található emlékhelyen.

2021. December 07. 15:05, kedd | Helyi

Városunk főterére is ellátogatott a Mikulás

A Mikulás bárhol megtalálja a jó gyerekeket. Volt idő, mikor a Petőfi téren felállított rendezvénysátorba látogatott el, de olyan is, amikor a Városi Sportcsarnokban tette tiszteletét, hogy megajándékozza az apróságokat.

2021. December 07. 12:03, kedd | Helyi

Kiscipők és babaruhák buktak el a fogyasztóvédelmi teszten

Huszonegy lábbeli és ruha közül csak egy szandál és egy kardigán maradhatott forgalomban.

2021. December 07. 11:54, kedd | Helyi

A félegyházi erőemelők szép eredménnyel zárták a Mikulás Kupát

Mint ahogy arról már korábban beszámoltunk, december 4-én Mikulás Kupát rendeztek a Constantinum Intézmény Sportcsarnokában, ahol fekvenyomás, felhúzás és bicepsz versenyszámokban méretteték meg magukat a nevezők.

2021. December 07. 11:16, kedd | Helyi

Csak átugrott a szomszédba lopni

Elfogták a kiskunfélegyházi rendőrök azt a 21 éves férfit, aki besurrant szomszédjához és ellopta értékeit.