2024. május 7, kedd - Gizella

2015. Augusztus 05. 14:21, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Sakk Nemzeti Csapatbajnokság

A Nemzeti Sakk Csapatbajnokság Nb-II.TÓTH L.csoportjában játszik a Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre.

Az előző szezon utolsó fordulójában a képen látható játékosokból álló csapat idegenben játszott, Makón az elért döntetlennel (6-6) a végeredmény-táblázatban előbbre lépett, tizedikként fejezte be a versenyt.

A csapat a 2015-16 évi szezonban ugyanebben a csoportban, az egyes-rajtszámmal szerepel.

Az egyesületk: Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre, a bajnokságban

Félegyháza-Csongrád néven fog szerepelni!

A kijelölt, tervezett játéknapokon, akkor játszik itthon a csapat, amikor mint pályaválasztó az alábbi tábázatban a baloldali oszlopban szerepelnek.

Tanács István, szakosztályvezető (70/337-3354 tancsi47@gmail.com) nevében is

mindenkinek köszönjük a támogatást, szurkolóinknak a buzdítást, játékosainknak eredményes szereplést kivánunk!

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.