2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2017. November 04. 16:00, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Semmiképp le ne ejtsük az iPhone X-et

November 3-tól kapható minden idők legdrágább Apple okostelefonja, az iPhone X hazánkban is. Nem csak a megvásárlása lehet probléma.

Bár az olcsó(bb), 64 GB tárhellyel szerelt „X” (iksznek mondják, pedig tíz) indulóáron tíz forint híján 380 ezerbe kerül, biztosak lehetünk benne, hogy az almás óriás többet tudna a készülékből eladni, mint amennyit ma gyártatni képes. Öt-hat hetes szállítási időkről szól a fáma.

Mindazoknak a szerencséseknek, akik hamarosan kapnak az új csúcskészülékből, azt lehet tanácsolni: semmiképpen le ne ejtsék.

A Statista diagramja szemlélteti az Apple hivatalos oldalának adatai alapján, hogy miként alakulnak dollárban a különböző iPhone változatok javítási költségei.

(A világoskék oszlop a kijelző, a sötétkék az egyéb javítási költségeket ábrázolja az iPhone SE-től máig.)

Látható, hogy az iPhone X kijelzőjének a cseréje önmagában is rekordot állít majd fel, 279 dollárba fáj.

Megjelenésével minden bizonnyal eddig nem látott mértékben meglendülnek a különféle tokok eladási számai is.

Igaz, egy tokkal pont azt takarja el a készülékből az óvatos felhasználó, amitől az olyan szép lett.

Némelyik védelemmel akár meg is duplázhatja a készülék árát: egy Advent Titanium tok 645 dollárba, azaz jóval többe kerül, mint a kijelzőcsere.

Címkék: iphone, Titanium

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.