Városlista
2025. november 2, vasárnap - Achilles

Hírek

2014. Július 04. 11:57, péntek | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Serdülő bajnokok a Jövő Bajnokai DSE kosarasai

Serdülő bajnokok a Jövő Bajnokai DSE kosarasai

Június 13-án tartotta ünnepélyes évzáró vacsoráját a Bács-Kiskun Megyei Kosárlabda Szövetség.

Június 13-án tartotta ünnepélyes évzáró vacsoráját a Bács-Kiskun Megyei Kosárlabda Szövetség melynek keretén belül átadásra kerültek a 2013/14-es bajnoki évad megyei bajnokságai győzteseinek járó elismerések is.

A megyei fiú, serdülő bajnokság legjobb csapata megérdemelten a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE lett az egész évben elszenvedett összesen egy vereséggel hatalmas különbségű győzelmek mellett.
A csapat tagjai (balról-jobbra): Siber Julian, Bitó Dániel, Retkes Dávid, Bujdosó Gergő, Klinkó Benedek, Kanyó Ákos, Bozóki Márton, Gémes Kristóf, Huszka Bendegúz, Kincses Barnabás, Zsigó Barnabás, Cserkó Ádám.
A képről hiányoznak: Kelemen Dániel, Besze László, Vereb Máté.
A csapat edzője: Simon Zoltán.

Simon Zoltán
Jövő Bajnokai DSE
Szakosztályvezető-edző

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 22. 11:46, szerda | Helyi sport

Sikert sikerre halmoztak a kiskunfélegyházi birkózók a hétvégén

A kiskunfélegyházi birkózók a négy égtáj felé vették az útjukat az elmúlt hétvégén és sikeresen szerepeltek mindenhol.

2025. Október 12. 21:48, vasárnap | Helyi sport

A kiskunfélegyházi birkózó, aki 25 év után is példát mutat a fiataloknak

Ezen a héten zajlott Tatabányán a Veterán Világbajnokság, ahol kiskunfélegyházi birkózó – Fekete László - is szőnyegre léphetett.

2025. Október 06. 12:59, hétfő | Helyi sport

Dobos Eszter és Harriet taroltak a Berente Kupa Döntőjén

Balástyán, a Leon-Cavallo Lovardában rendezték meg 2025. október 4-én a CSMLSZ Berente Kupa Döntőjét, ahol Dobos Eszter és lova, Harriet kimagasló teljesítményt nyújtottak.

2025. Szeptember 29. 15:21, hétfő | Helyi sport

Éremesővel Köszöntött az Ősz a Koppányoknál

2025. szeptember 14-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület az 54. Tűzmadár Íjászversenyét, megy egyben a 2025-ös Tűzmadár Versenysorozat döntő fordulója is volt.