2021. április 14, szerda - Tibor

2017. Július 19. 16:15, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Sikeresen szerepeltek a Fénypárducok Taksonyban

„Az erdő állatai 3D” elnevezésű íjászversenyen képviselték Kiskunfélegyházát a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai Taksonyban.

A 18 célos csak 3D-s célokat felvonultató versenyen több mint száz íjász gyűlt össze a „Taksonyi-íjászkatlanban”, hogy összemérjék tudásukat. A verseny szervezői kíválóan kihasználták az erdős környezet, a dombos táj adottságait. Fény és árnyék jelenségekkel és a szintkülönbségekkel nehezítették meg a célok sikeres leküzdését.
Eredmények:
Horváth Józsefné – felnőtt nő pusztai 7. hely
Horváth József - felnőtt férfi vadászreflex 15. hely
Vas Tibor – felnőtt férfi longbow 4. hely
Horváth Klára Csenge – gyerek lány vadászreflex 2. hely
Vasné Köteles Anita – felnőtt nő longbow 2. hely - Egyetlen egy ponttal lemaradva! :-(
Horváth Anna kiváló teljesítménnyel az 1. helyet harcolta ki magának a gyerek lányok között.