Hírek
2017. Június 30. 09:21, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Sok baleset történt a tegnap a megyében

Megyénkben az elmúlt 24 órában egy súlyos sérüléssel járó, valamint nyolc anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.
Vér-vizelet mintavétel miatt 1 személyt állítottak elő az egyenruhások.
Egy Volkswagen Polo típusú személygépkocsival közlekedett 2017. június 29-én 6 óra 30 perckor egy 50 éves tabdilakos az 5301-es út 22.400-as méterénél Izsák irányába. A helyszíni szemle adataiszerint a férfi nem megfelelően választotta meg az autósebességét, ezért elvesztette uralmát a jármű felett. A Volkswagen áttért a szemköztiforgalmi sávba, ahol frontálisan ütközött az ott közlekedő Citroen Jumpy típusú tehergépkocsival, amit egy 49 éves kiskunfélegyházi férfi vezetett. A baleset következtében az 50 éves férfi súlyos sérüléseket, míg a Citroen sofőrje és egyik utasa - egy 45 éves tatabányai férfi - könnyű sérüléseket szenvedett. A teherautónak volt még egy 21 éves kiskunfélegyházi utasa, aki életveszélyesen megsérült.
Kérjük, hogy tartsákbe a közlekedési szabályokat!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 07:04, péntek | Helyi
Fedezze fel a magyar népzene és jazz különleges találkozását
A Béke-Tér Zene következő előadója Tóth Ákos tárogatóművész lesz augusztus 1-jén.
2025. Július 31. 21:33, csütörtök | Helyi
Színes nyári fesztivál Csongrádon: Körös-Toroki Napok 2025
Augusztus 1-3. között ismét megrendezik a hagyományos, családokat és fiatalokat egyaránt megmozgató fesztivált a csongrádi Körös-torok területén.
2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi
Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján
Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.
2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi
Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok
Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.