2024. május 8, szerda - Mihály

2016. Április 06. 08:28, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szakmák Éjszakája a Közgében

Kevés izgalmasabb dolog van, mint a felfedezés öröme, mindig újat keresni, mindig új dolgokat kipróbálni. A Szakmák Éjszakáján április 15-én a Közgé ezt az élményt kínálja.

Sokféle éjszaka van: múzeumok, kutatók éjszakája stb.
Miben különbözik ettől a Szakmák Éjszakája?

Sokban! Mert a Közgében nem csak színes, szórakoztató programokat, hanem ennél sokkal többet, a jövődet, lehetséges életutakat kínálnak.

Most egy éjszaka alatt végigjárhatod a kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskolát, az intézménnyel együttműködő sikercégek máskor rejtett világát, feltárhatod a szakemberek titkait, megnézheted melyik foglalkozás mit takar.
Játssz végig több pályát néhány óra alatt!

Lehet, hogy a jövőd ezen az éjszakán kezdődik!

Nyitórendezvény: Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Közgazdasági Szakközépiskolája 6100 Kiskunfélegyháza, Oskola u. 1-3.
Időpont: 2016. 04. 15.
Kezdés: 18 órától (22 óráig)
Részletes program: www.kozge-kkfhaza.com

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.