2020. január 22, szerda - Vince

2019. Szeptember 11. 11:33, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Szatírt fogtak Félegyházán

A kiskunfélegyházi rendőrök rövid időn belül beazonosították, és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.

Egy 22 éves nő tett telefonon feljelentést a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságon 2019. szeptember 7-én, mert rövid idővel korábban az utcán egy ismeretlen férfi szeméremsértő módon viselkedett vele szemben.

A járőrök a helyszínre siettek, és a gyors bejelentésnek, valamint a sértett pontos személyleírásának köszönhetően a közelben el is fogták a szeméremsértés vétség elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 47 éves gátéri lakost. A jelenleg szabadlábon védekező elkövető a kihallgatása során beismerő vallomást tett.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a lakosságot, hogy aki bűncselekmény áldozatává vált, az haladéktalanul értesítse a rendőrséget az ismert, központi segélyhívó számok valamelyikén, hiszen az azonnali intézkedés nagymértékben hozzájárul az ismeretlen tettes személyazonosságának megállapításához.

2020. Január 22. 15:16, szerda | Helyi

A József Attila Iskola kiemelkedően szerepelt a Diákolimpián

A Magyar Diáksport Szövetség 2020. január 22-én, szerdán tartotta a 2018/2019-es tanév Diákolimpia pontversenyének eredményességi díjátadóját.

2020. Január 22. 15:12, szerda | Helyi

Több millió autót hív vissza a Honda és a Toyota

A Honda és a Toyota összesen több mint 6 millió autót hív vissza a légzsákok esetleges meghibásodása miatt.

2020. Január 22. 15:02, szerda | Helyi

Személyszállításra is alkalmassá tehető drónprototípust mutattak be Jakabszálláson

Bemutatták a világ első hidrogén üzemanyagcella meghajtású, személyszállításra is alkalmas, magyar-amerikai együttműködésben fejlesztett légi járművet a Bács-Kiskun megyei Jakabszálláson szerdán.

2020. Január 22. 14:46, szerda | Helyi

Márciusban elindul az azonnali átutalás

Ez a rendszer a magyar bankszektor valaha volt legnagyobb egyszeri beruházása, ami új pénzforgalmi korszakot hoz a magyar gazdaságba.