2019. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

2019. Szeptember 11. 11:33, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Szatírt fogtak Félegyházán

A kiskunfélegyházi rendőrök rövid időn belül beazonosították, és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.

Egy 22 éves nő tett telefonon feljelentést a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságon 2019. szeptember 7-én, mert rövid idővel korábban az utcán egy ismeretlen férfi szeméremsértő módon viselkedett vele szemben.

A járőrök a helyszínre siettek, és a gyors bejelentésnek, valamint a sértett pontos személyleírásának köszönhetően a közelben el is fogták a szeméremsértés vétség elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 47 éves gátéri lakost. A jelenleg szabadlábon védekező elkövető a kihallgatása során beismerő vallomást tett.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a lakosságot, hogy aki bűncselekmény áldozatává vált, az haladéktalanul értesítse a rendőrséget az ismert, központi segélyhívó számok valamelyikén, hiszen az azonnali intézkedés nagymértékben hozzájárul az ismeretlen tettes személyazonosságának megállapításához.

2019. Szeptember 19. 11:48, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

2019. Szeptember 19. 09:00, csütörtök | Helyi

Káprázatos látvány tárult természetjáróink szeme elé hétvégén

A Kiskun Természetbarát Sportegyesület háromnapos túrára invitálta tagjait szeptember 13-14-15-én.

2019. Szeptember 19. 08:00, csütörtök | Helyi

Idősek világnapja

Szeptember 30-án, hétfőn 15 órakor rendezik meg az Idősek világnapja ünnepséget a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

2019. Szeptember 18. 16:13, szerda | Helyi

A gondolatok és érzelmek egészségi állapotunkra gyakorolt hatása

E témában tart előadást Balogh Béla Kiskunfélegyházán október 3-án, 18 órai kezdettel a Móra Ferenc Művelődési Központban.