2020. április 5, vasárnap - Vince

2019. Szeptember 11. 11:33, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Szatírt fogtak Félegyházán

A kiskunfélegyházi rendőrök rövid időn belül beazonosították, és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.

Egy 22 éves nő tett telefonon feljelentést a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságon 2019. szeptember 7-én, mert rövid idővel korábban az utcán egy ismeretlen férfi szeméremsértő módon viselkedett vele szemben.

A járőrök a helyszínre siettek, és a gyors bejelentésnek, valamint a sértett pontos személyleírásának köszönhetően a közelben el is fogták a szeméremsértés vétség elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 47 éves gátéri lakost. A jelenleg szabadlábon védekező elkövető a kihallgatása során beismerő vallomást tett.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a lakosságot, hogy aki bűncselekmény áldozatává vált, az haladéktalanul értesítse a rendőrséget az ismert, központi segélyhívó számok valamelyikén, hiszen az azonnali intézkedés nagymértékben hozzájárul az ismeretlen tettes személyazonosságának megállapításához.

2020. Április 05. 20:18, vasárnap | Helyi

Hétfőtől azokra is gondolnak, akik tornázni szeretnének a TV előtt

Hétfőtől Mozogj otthon! címmel gyógytornászok tízperces napi adásokban mozgatják meg az otthon ragadt nézőközönséget a közmédia több csatornáján.

2020. Április 05. 20:12, vasárnap | Helyi

Hétfőtől díjmentes a közterületi parkolás

Hétfőtől díjmentes lesz a közterületi parkolás Magyarországon – közölte az MTI-vel Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap.

2020. Április 05. 12:27, vasárnap | Helyi

Önállóbbak a segítő munkára képzett kutyák

A legtöbb kutya feladathelyzetben nem a feladat megoldásával foglalkozik, hanem a gazdájára nézeget, mintha segítséget várna tőle.

2020. Április 05. 09:54, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István Templomból