Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2016. Április 20. 07:47, szerda | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid mérgezés történt Sarkadon

Szén-monoxid mérgezés történt Sarkadon

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak egy embert a mentők egy, a Békés megyei Sarkadon álló családi házból kedden éjszaka - írta honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

A helyszínre vonuló gyulai hivatásos tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek az épület konyhájában, ahol egy átfolyós rendszerű vízmelegítő üzemelt. A tűzoltók értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik további méréseket fognak végezni - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt

A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció